Access2Markets

Kas soovite eksportida või importida tooteid või teenuseid? Kas soovite teada, milliseid maksekohustusi või eeskirju tuleb järgida?

Kui olete väikeettevõte, kes soovib rahvusvahelistuda, on Access2Markets teie jaoks.

See veebiportaal ühendab turulepääsu andmebaasi, ELi kaubanduse kasutajatoe ja palju muud ühte vahendisse. Meil on olemas kõik, mida vaja, olenemata sellest, kas te just alustate või olete kogenud kaupmees.Vaata sissejuhatavat videot

Access2Markets vajab teavet kõigi ELi riikide ja rohkem kui 120 muu turu tollimaksude, maksude, tooteeeskirjade ja -nõuete kohta kogu maailmas.

Vaadake tootepõhist teabetoodet Minu kaubandusassistendist.

Igal tootel on kood. Selle leiate portaalist Access2Markets. Teil on vaja koodi, et teada, milliseid tollimakse ja riiklikke või kohalikke makse peate maksma.

Uurige, milliseid menetlusi ja formaalsusi tuleb järgida.

Access2Markets loetleb tooteeeskirjad ja -nõuded toodete kaupa.

Kas teil on raskusi oma toote päritolureeglite mõistmisega?Access2Marketsi enesehindamisvahend ROSA aitab teid!

Kui te just alustate, siis kirjeldatakse meie sammsammulistes juhendites kogu kaupade ja teenuste impordi- ja ekspordiprotsessi.

Kas teil on probleeme importimise või eksportimisega?

Andke meile teada, kas puutute konkreetsel turul kokku tõketega, või uurige meie andmebaasist välja olemasolevad tõkked.

Ülevaade kõigist ELi kaubanduslepingutest. Vaadake, kuidas teie ettevõte neist kasu saab. Access2Markets loetleb need kõik päritolureeglite, ELi intellektuaalomandi kaitse, investeeringute, riigihanketurgude jmt üksikasjadega.

Taotlege oma tollimaksusoodustust. Selleks et saada kasu soodustariifist, peate esitama importiva riigi tollile õiged dokumendid. Igas ELi kaubanduslepingus on loetletud vajalikud dokumendid. Kontrollige, kuidas tõendada oma toote päritolu või kas peate olema „registreeritud eksportija“?

Kuidas oma toodet turule viia?

Access2Marketsil on kogu vajalik teave, olgu see siis masinate vastavushindamistõendite, vesiviljelustoodete tervisetõendite või töödeldud toiduainete märgistamise kohta.

Access2Marketil on ELi riikide ja välisriikide tolli- ja muude ametiasutuste kontaktandmed.

Jagage seda lehte:

Kiirlingid