Įmonės patirties aprašymas:

Kibernetinis saugumas ir pasitikėjimo ratas

Kibernetinis saugumas ir pasitikėjimo ratas

Kibernetinio saugumo pramonė ir ES prekybos susitarimai turi bendrą pagrindą – pasitikėjimą! Compumatica yra šeimai priklausanti Nyderlanduose įsikūrusi įmonė, kuri pagal ES prekybos susitarimą turėtų pradėti eksportuoti į Japoniją. Kadangi visame pasaulyje įmonės praneša, kad kibernetinių išpuolių daugėja, kibernetinio saugumo sprendimų svarba ir vertė neišvengiamai padidėjo. Šioje srityje Compumatica veiksmai atliekami beveik 30 metų šifravimo ir tinklo saugumo srityje. Ši Nyderlandų įmonė kuria, kuria ir įgyvendina didelio saugumo kibernetinio saugumo problemų sprendimus.

Po laipsniško plėtros už Nyderlandų ir Europos ribų bendrovė 2015 m. pradėjo derybas su didžiausiu Japonijos komunalinių paslaugų teikėju, kad būtų apsaugotos kompiuterinės sistemos, žinomos kaip Next Generation SCADA technologija.

Patikima verslo aplinka

ES ir Japonijos ekonominės partnerystės susitarimu sudaromos palankesnės sąlygos tarpvalstybinei prekybai, nes sukuriama pasitikėjimo kultūra ir palanki aplinka verslui. Bendrovės Compumatica bendraavininkis ir verslo plėtros vadovas NORT Van Schayik teigia, kad Japonijos įmonės šiame sektoriuje labai palankiai vertina Europą, „mes esame neutralus regionas, kuris yra labai svarbus kibernetiniam saugumui.“ J. Van Schayik taip pat teigia, kad Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) įgyvendinimas suteikė Europos įmonėms išskirtinį pranašumą, nes tai rodo, kad Europoje esame rimti kibernetinio saugumo klausimai. Pasak A. Van Schayik, Azijos klientai vertina šį atsargų požiūrį, kuris skatina „abipusį pasitikėjimą ir bendradarbiavimą“.

Pavyzdžiui, pasitikėjimas yra labai svarbus, kai kalbama apie tinklo protokolus, t. y. taisyklių rinkinius, leidžiančius sujungtiems įrenginiams palaikyti tarpusavio ryšį. Japonija turi savo specialų tinklo protokolą, skirtą pramonės sektoriui, kuris yra apsaugotas ir kurio negalima perkelti iš už Japonijos ribų. Tačiau dėl padidėjusio ES ir Japonijos tarpusavio pasitikėjimo, kurį skatina prekybos susitarimas, Japonija atsivėrė šioje srityje ir ES įmonėms atsirado galimybių, pavyzdžiui, Compumatica.

Dalykinės kelionės be rankų

ES ir Japonijos ekonominės partnerystės susitarimu taip pat sustiprintas abiejų regionų bendradarbiavimas asmenų judumo srityje, kuris buvo tiesiogiai naudingas Compumatica. Van Schayik ir jo darbuotojai į Japoniją vyksta du tris kartus per metus derėtis su savo klientais. Todėl jie galėjo pasinaudoti ES ir Japonijos susitarimo dėl dalykinių kelionių nuostatomis, pagal kurias trumpalaikiai verslo svečiai gali trukti iki 90 dienų.

Verslo aplinkos stabilumas leidžia tokioms bendrovėms kaip Compumatica investuoti laiką ir pinigus į santykius su Japonijos klientu. Japonijos ir ES tarpusavio pasitikėjimo srautai yra bendros vertybės, susijusios su tuo, kaip svarbu duomenis tvarkyti itin atsargiai. Šis teigiamas stabilumo, pasitikėjimo ir ES ir Japonijos prekybos susitarimo ciklas yra ilgalaikių Compumatica verslo santykių pagrindas.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos