Įmonės patirties aprašymas:

Kibernetinis saugumas ir pasitikėjimo ratas

Kibernetinis saugumas ir pasitikėjimo ratas

Kibernetinio saugumo pramonė ir ES prekybos susitarimai turi bendrą pagrindą – pasitikėjimą! „Compumatica“ yra Nyderlanduose įsikūrusi šeimos įmonė, kuri pagal ES prekybos susitarimą turėtų pradėti eksportuoti į Japoniją. Kadangi viso pasaulio įmonės praneša, kad kibernetinių išpuolių daugėja, kibernetinio saugumo sprendimų svarba ir vertė neišvengiamai padidėjo. Būtent čia „Compumatica“ žengia į priekį, turėdama beveik 30 metų patirtį šifravimo ir tinklo saugumo srityje. Ši Nyderlandų įmonė kuria, kuria ir įgyvendina didelio saugumo sprendimus kibernetinio saugumo problemoms spręsti. 

Po laipsniškos plėtros už Nyderlandų sienų ir Europos ribų 2015 m. įmonė pradėjo derybas su didžiausiu Japonijos komunalinių paslaugų teikėju, kad būtų apsaugotos kompiuterių sistemos, vadinamos „Next Generation SCADA“ technologija.

Patikima verslo aplinka

ES ir Japonijos ekonominės partnerystės susitarimu sudaromos palankesnės sąlygos tarpvalstybinei prekybai, nes sukuriama pasitikėjimo kultūra ir verslui palanki aplinka. Įmonės „Compumatica“ bendraturtis ir verslo plėtros vadovas NORT Van Schayik teigia, kad Japonijos bendrovės šiame sektoriuje labai palankiai vertina Europą, „mes esame neutralus regionas, kuris yra labai svarbus kibernetiniam saugumui“. Be to, Van Schayik teigia, kad Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) įgyvendinimas suteikė Europos įmonėms išskirtinį pranašumą, nes jis rodo, koks svarbus mums Europoje yra kibernetinis saugumas. Pasak Van Schayik, klientai iš Azijos palankiai vertina šį atsargų požiūrį, kuris skatina „abipusį pasitikėjimą ir bendradarbiavimą“.

Pavyzdžiui, pasitikėjimas yra labai svarbus kalbant apie tinklo protokolus, t. y. taisyklių rinkinius, kurie leidžia susietiesiems įrenginiams palaikyti tarpusavio ryšį. Japonija turi savo specialų pramonės sektoriui skirtą tinklo protokolą, kuris yra apsaugotas ir kurio negalima įvežti iš už Japonijos ribų. Tačiau prekybos susitarimu paskatintas didesnis ES ir Japonijos tarpusavio pasitikėjimas lėmė Japonijos atvėrimą šioje srityje ir sudarė galimybių ES įmonėms, pavyzdžiui, Compumatica.

Kelionės verslo reikalais be salono

ES ir Japonijos ekonominės partnerystės susitarimu taip pat sustiprintas abiejų regionų bendradarbiavimas asmenų judumo srityje, kuris buvo tiesiogiai naudingas Compumatica. Van Schayik ir jo darbuotojai du tris kartus per metus vyksta į Japoniją derėtis su savo klientais. Šiuo tikslu jie galėjo pasinaudoti ES ir Japonijos susitarimo nuostatomis dėl verslo kelionių, pagal kurias trumpalaikiai verslo svečiai gali trukti ne ilgiau kaip 90 dienų.

Verslo aplinkos stabilumas leidžia tokioms įmonėms, kaip Compumatica, investuoti laiką ir pinigus santykiuose su savo klientu Japonijoje. Pasitikėjimo srautai tarp Japonijos ir ES, kaip bendros vertybės, rodo, kad svarbu itin atidžiai tvarkyti duomenis. Šis teigiamas stabilumo, pasitikėjimo ratas ir ES ir Japonijos prekybos susitarimas yra įmonės Compumatica ilgalaikių verslo santykių kertinis akmuo.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos