Uzņēmuma pieredze:

Kiberdrošība un uzticēšanās loks

Kiberdrošība un uzticēšanās loks

Kiberdrošības nozarei un ES tirdzniecības nolīgumiem ir kopīgs pamats — uzticēšanās! Compumatica ir Nīderlandē reģistrēts ģimenes uzņēmums, kas sāks eksportu uz Japānu, pateicoties ES tirdzniecības nolīgumam. Tā kā uzņēmumi visā pasaulē ziņo par kiberuzbrukumu pieaugumu, kiberdrošības risinājumu nozīme un vērtība noteikti ir palielinājusies. Šajā jomā Compumatica darbojas ar gandrīz 30 gadu pieredzi šifrēšanas un tīkla drošības jomā. Šis Nīderlandes uzņēmums izstrādā, izstrādā un īsteno augstas drošības risinājumus kiberdrošības problēmām. 

Pēc pakāpeniskas paplašināšanas ārpus Nīderlandes robežām un Eiropas robežām uzņēmums 2015. gadā sāka sarunas ar Japānas lielāko komunālo pakalpojumu sniedzēju, lai nodrošinātu datorsistēmas, kas pazīstamas kā Next Generation SCADA tehnoloģija.

Uzticama uzņēmējdarbības vide

ES un Japānas ekonomisko partnerattiecību nolīgums atvieglo pārrobežu tirdzniecību, radot uzticēšanās kultūru un pozitīvu atmosfēru uzņēmējdarbībai. Compumatica līdzīpašnieks un uzņēmējdarbības attīstības vadītājs NORT Van Schayik norāda, ka Japānas uzņēmumiem šajā nozarē ir ļoti labvēlīgs skatījums uz Eiropu, “mēs esam neitrāls reģions, kas ir ļoti svarīgs kiberdrošības ziņā.” V. Van Schayik kungs arī apgalvo, ka Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) īstenošana ir sniegusi Eiropas uzņēmumiem īpašu priekšrocību, jo tā parāda, cik nopietni mēs Eiropā esam kiberdrošības jomā. Saskaņā ar Van Schayik kunga teikto Āzijas klienti atzinīgi vērtē šo piesardzīgo pieeju, kas veicina “savstarpēju uzticēšanos un sadarbību”.

Piemēram, uzticēšanās ir būtiska attiecībā uz tīkla protokoliem, kas ir noteikumu kopumi, kuri ļauj savienotajām ierīcēm savstarpēji sazināties. Japānai ir savs īpašs tīkla protokols rūpniecības nozarei, kas ir aizsargāta un ko nevar ievest no valstīm ārpus Japānas. Tomēr pieaugošā uzticēšanās starp ES un Japānu, ko veicina tirdzniecības nolīgums, ir ļāvusi Japānai atvērties šajā jomā, radot iespējas ES uzņēmumiem, piemēram, Compumatica.

Bezprecedenta komandējumi

ES un Japānas ekonomisko partnerattiecību nolīgums arī pastiprināja sadarbību starp abiem reģioniem personu mobilitātes jomā, kas ir devusi tiešu labumu Compumatica. Van Schayik kungs un viņa darbinieki dodas uz Japānu divas līdz trīs reizes gadā, lai risinātu sarunas ar saviem klientiem. Šajā nolūkā viņi ir varējuši gūt labumu no ES un Japānas nolīguma noteikumiem par komandējumiem, kas ļauj īstermiņa viesdarbiniekiem uz laiku līdz 90 dienām.

Uzņēmējdarbības vides stabilitāte ļauj tādiem uzņēmumiem kā Compumatica ieguldīt laiku un naudu attiecībās ar Japānas klientu. Uzticēšanās plūsmas starp Japānu un ES ir kopīgas vērtības par to, cik svarīgi ir apstrādāt datus ar vislielāko rūpību. Šis pozitīvais stabilitātes, uzticēšanās un ES un Japānas tirdzniecības nolīgums ir Compumatica ilgtermiņa uzņēmējdarbības attiecību stūrakmens.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites