Įmonės patirties aprašymas:

Prekybos susitarimas atveria duris Kazachstane

Prekybos susitarimas atveria duris Kazachstane

Be prekybos susitarimo sunku net pradėti naują verslą, nes potencialūs klientai gali pageidauti mūsų produkto, tačiau juos atgraso biurokratija.
Berend Groeneveld, CCO InterDam

„InterDam“ yra Nyderlandų bendrovė, gaminanti aukštos kokybės specialiai pritaikytas duris ir sienas, kurios yra atsparios sprogimui ir atsparios ugniai. Siekiant sukurti saugias darbo sąlygas, jos naudojamos pavojingoje aplinkoje jūroje ir jūroje, pvz., naftos krosnyse, elektros pastotėse ir naftos perdirbimo įmonėse. InterDam CCO Berend Groeneveld teigia, kad dėl to, jog jos produktai yra tokie specializuoti, jie visada žiūrėjo į pasaulines rinkas.

Geras verslo pagrindas

„InterDam“ eksportuoja į daugelį prekybos susitarimus sudariusių šalių, pavyzdžiui, Ganą, Alžyrą, Meksiką, o du iš didžiausių projektų yra Kanadoje ir Kazachstane. Groeneveld teigimu, prekybos susitarimai nuo pat pradžių palengvina padėtį: Be prekybos susitarimo sunku net pradėti naują verslą, nes potencialūs klientai gali pageidauti mūsų produkto, tačiau juos atgraso biurokratija.

Verslo kultūros supratimas

ES prekybos susitarimais dažnai sumažinami techninio personalo ar paslaugų teikėjų laikino buvimo reikalavimai. „InterDam“ darbuotojai gali lengviau vykti į Kazachstaną verslo reikalais iki 90 dienų. Šis bruožas yra daugelio ES prekybos susitarimų bruožas, jis taip pat naudingas „InterDam“ savo verslui Kanadoje. Europos inžinerija ir techninė patirtis, kaip ir „InterDam“, nusipelno būti pasaulio arenoje, o ES prekybos susitarimai padeda tai pasiekti.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos