Ettevõtte lugu:

Kaubandusleping avab uksed Kasahstanis

Kaubandusleping avab uksed Kasahstanis

Ilma kaubanduslepinguta on isegi raske alustada uut äritegevust, sest potentsiaalsed kliendid võivad soovida meie toodet, kuid bürokraatia heidutab neid.
Berend Groeneveld, InterDam CCO

InterDam on Madalmaade ettevõte, mis toodab kvaliteetseid kohandatud uksi ja seinu, mis on plahvatuskindlad ja tulekindlad. Neid kasutatakse ohtlikes keskkondades ja avamerel, näiteks naftapuurplatvormides, elektrialajaamades ja rafineerimistehastes, et luua ohutud töötingimused. InterDam CCO Berend Groeneveld ütleb, et kuna nende tooted on nii spetsiifilised, on nad alati pidanud silmas maailmaturge.

Hea alus ettevõtlusele

InterDam ekspordib paljudesse riikidesse, kellel on kaubanduslepingud, nagu Ghana, Alžeeria, Mehhiko, ning kaks suurimat projekti asuvad Kanadas ja Kasahstanis. Groeneveldi sõnul muudavad kaubanduslepingud asjad algusest peale lihtsamaks: Ilma kaubanduslepinguta on isegi raske alustada uut äritegevust, sest potentsiaalsed kliendid võivad soovida meie toodet, kuid bürokraatia heidutab neid.

Ärikultuuri mõistmine

ELi kaubanduslepingud vähendavad sageli tehniliste töötajate või teenuseosutajate ajutise viibimise nõudeid. InterDami töötajad saavad hõlpsamini reisida Kasahstani ärilistel eesmärkidel kuni 90 päevaks. See on paljude ELi kaubanduslepingute eripära ja sellest saab kasu ka InterDam, kes tegutseb Kanadas. Euroopa inseneriteadused ja tehnilised teadmised, nagu InterDam, väärivad maailmaareenil tegutsemist ning ELi kaubanduslepingud aitavad seda saavutada.

Jagage seda lehte: