Príbeh spoločnosti:

Obchodná dohoda otvára dvere v Kazachstane

Obchodná dohoda otvára dvere v Kazachstane

Bez obchodnej dohody je dokonca ťažké začať nové podnikanie, keďže potenciálni klienti by mohli chcieť náš produkt, ale boli odrádzaní byrokraciou.
Berend Groeneveld, InterDam CCO

InterDam je holandská spoločnosť, ktorá vyrába vysokokvalitné, prispôsobené dvere a steny, ktoré sú odolné voči výbuchu a ohňovzdorné. Používajú sa v nebezpečnom prostredí na mori a na mori, ako sú ropné plošiny, elektrické rozvodne a rafinérie, s cieľom vytvoriť bezpečné pracovné podmienky. InterDam CCO Berend Groeneveld tvrdí, že vzhľadom na to, že ich výrobky sú tak špecializované, vždy hľadali svetové trhy.

Dobrý základ pre podnikanie

InterDam vyváža do veľkého počtu krajín s obchodnými dohodami, ako je Ghana, Alžírsko, Mexiko, a dva z ich najväčších projektov sa nachádzajú v Kanade a Kazachstane. Podľa pána Groenevelda obchodné dohody od samého začiatku zjednodušujú: Bez obchodnej dohody je dokonca ťažké začať nové podnikanie, keďže potenciálni klienti by mohli chcieť náš produkt, ale boli odrádzaní byrokraciou.

Pochopenie podnikateľskej kultúry

Obchodné dohody EÚ často znižujú požiadavky na dočasné pobyty technického personálu alebo poskytovateľov služieb. Zamestnanci InterDamu môžu ľahšie cestovať do Kazachstanu na pracovné účely až 90 dní. Táto skutočnosť je charakteristická pre mnohé obchodné dohody EÚ a je prínosom aj pre InterDam v súvislosti s jeho podnikaním v Kanade. Európske inžinierske a technické odborné znalosti, ako napríklad InterDam, si zaslúžia byť na svetovej scéne a obchodné dohody EÚ k tomu prispievajú.

Zdieľať túto stránku:

Rýchle odkazy