Zkušenosti podniků:

Obchodní dohoda otevírá dveře v Kazachstánu

Obchodní dohoda otevírá dveře v Kazachstánu

Bez obchodní dohody je dokonce obtížné zahájit nové podnikání, neboť potenciální zákazníci by mohli chtít náš produkt, ale jsou odrazováni byrokracií.
Berend Groeneveld, InterDam CCO

InterDam je nizozemská společnost, která vyrábí vysoce kvalitní, přizpůsobené dveře a stěny, které jsou odolné vůči tlakům a žáruvzdorné. Používají se v nebezpečných prostředích na moři a na moři, jako jsou ropné plošiny, elektrické rozvodny a rafinerie, aby se vytvořily bezpečné pracovní podmínky. Společnost InterDam CCO Berend Groeneveld uvádí, že vzhledem k tomu, že její výrobky jsou tak specializované, vždy hledaly globální trhy.

Dobrý základ pro podnikání

InterDam vyváží do velkého počtu zemí s obchodními dohodami, jako je Ghana, Alžírsko, Mexiko, a dva z jejich největších projektů se nacházejí v Kanadě a Kazachstánu. Podle pana Groenevelda obchodní dohody usnadňují věci od samého počátku: Bez obchodní dohody je dokonce obtížné zahájit nové podnikání, neboť potenciální zákazníci by mohli chtít náš produkt, ale jsou odrazováni byrokracií.

Porozumění podnikatelským kulturám

Obchodní dohody EU často snižují požadavky na dočasné pobyty technických pracovníků nebo poskytovatelů služeb. Zaměstnanci InterDam mohou snadněji cestovat do Kazachstánu za obchodními účely po dobu až 90 dnů. To je rys mnoha obchodních dohod EU a je to přínosem i pro InterDam, pokud jde o její podnikání v Kanadě. Evropské inženýrské a technické odborné znalosti, stejně jako InterDam, si zaslouží být na světové scéně a obchodní dohody EU k tomu přispívají.

Sdílet tuto stránku:

Rychlé odkazy