Uzņēmuma pieredze:

Tirdzniecības nolīgums paver durvis Kazahstānā

Tirdzniecības nolīgums paver durvis Kazahstānā

Bez tirdzniecības nolīguma ir grūti pat uzsākt jaunu uzņēmējdarbību, jo potenciālie klienti var vēlēties mūsu produktu, bet viņus attur birokrātija.
Berend Groeneveld, InterDam CCO

InterDam ir Nīderlandes uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes, īpaši pielāgotas durvis un sienas, kas ir sprādzienizturīgas un ugunsdrošas. Tos izmanto bīstamās vietās un jūrā, piemēram, naftas ieguves iekārtās, elektriskās apakšstacijās un pārstrādes rūpnīcās, lai radītu drošus darba apstākļus. InterDam CCO Berend Groeneveld apgalvo, ka, tā kā tās produkti ir tik specializēti, tie vienmēr ir pievērsušies pasaules tirgiem.

Labs pamats uzņēmējdarbībai

InterDam eksports uz daudzām valstīm, kurām ir tirdzniecības nolīgumi, piemēram, Ganu, Alžīriju, Meksiku, un divi no to lielākajiem projektiem ir Kanādā un Kazahstānā. Saskaņā ar Groeneveld teikto tirdzniecības nolīgumi atvieglo situāciju jau no paša sākuma: Bez tirdzniecības nolīguma ir grūti pat uzsākt jaunu uzņēmējdarbību, jo potenciālie klienti var vēlēties mūsu produktu, bet viņus attur birokrātija.

Uzņēmējdarbības kultūru izpratne

ES tirdzniecības nolīgumi bieži vien samazina prasības attiecībā uz tehniskā personāla vai pakalpojumu sniedzēju pagaidu uzturēšanos. InterDam darbinieki var vieglāk doties uz Kazahstānu darba nolūkos līdz 90 dienām. Tā ir daudzu ES tirdzniecības nolīgumu iezīme un sniedz labumu arī InterDam ar savu uzņēmējdarbību Kanādā. Eiropas inženierzinātnes un tehniskās zināšanas, piemēram, InterDam, ir pelnījušas būt pasaules mērogā, un ES tirdzniecības nolīgumi palīdz to panākt.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites