Access2Markets – tutvustus

Kas soovite eksportida või importida tooteid või teenuseid? Kas soovite teada, milliseid maksekohustusi või eeskirju järgida?

Kui olete väike ettevõte, kes soovib rahvusvahelistuda, on Access2Markets teie jaoks.

See veebiportaal ühendab turulepääsu andmebaasi, ELi kaubanduse kasutajatoe ja palju muud ühte vahendisse. Olenemata sellest, kas olete lihtsalt alustanud tegevust või kogenud kaupmehega, on meil kõik vajalik.  Vaata sissejuhatavat videot

Access2Markets vajab teavet tollimaksude, maksude, toote-eeskirjade ja nõuete kohta kõigi ELi riikide ja enam kui 120 muu turu jaoks kogu maailmas.

Tutvuge teabetootega toodete kaupa minu kaubandusassistendis.

Igal tootel on kood. Selle leiate veebisaidilt Access2Markets. Kood on vajalik selleks, et teada, milliseid tollimakse ja riiklikke või kohalikke makse peate tasuma.

Tutvuge, milliseid menetlusi ja formaalsusi tuleb järgida.

Access2Markets loetleb toote-eeskirjad ja -nõuded toodete kaupa.

Kas teil on raske mõista teie toote päritolureegleid? Access2Markets’ enesehindamisvahend, ROSA aitab teid!

Kui olete alles alustanud, kirjeldatakse meie sammsammulisi juhendeid kaupade ja teenuste kogu impordi- ja ekspordiprotsessi kohta.

Kas teil on probleeme importimise või eksportimisega?

Andke meile teada, kas puutute kokku tõketega konkreetsel turul või tutvuge olemasolevate tõketega meie andmebaasis.

Lühiülevaade kõigist ELi kaubanduslepingutest. Vaadake, kuidas teie ettevõte saab neist kasu. Access2Markets loetleb kõik need koos üksikasjadega päritolureeglite, ELi intellektuaalomandi kaitse, investeeringute, riigihanketurgude jms kohta.

Taotlege tollimaksu allahindlust. Vähendatud tariifi kohaldamiseks peate esitama importiva riigi tollile õiged dokumendid. Igas ELi kaubanduslepingus on loetletud vajalikud dokumendid. Kontrollige, kuidas tõendada oma toote päritolu või kas peate olema registreeritud eksportija?

Kuidas oma toodet turule viia?

Access2Markets sisaldab kogu vajalikku teavet, olgu siis masinate vastavushindamise sertifikaatide, vesiviljelustoodete veterinaarsertifikaatide või töödeldud toiduainete märgistamise kohta.

Access2Marketsil on ELi riikide ja välisriikide tolli- ja muude ametiasutuste kontaktandmed.

Jagage seda lehte: