Įmonės patirties aprašymas:

Energijos strypas prasiskverbia į saldų dėžutę Japonijoje

Energijos strypas prasiskverbia į saldų dėžutę Japonijoje

Danijos verslininkai, atvykę iš mažos šalies, kurioje gyvena 5,8 mln. gyventojų, jau seniai žvelgia į prekybą už jos ribų. Šiandien Danijos gaminiai keliauja toli ir plačiai, o Ration baras nesiskiria. Racionas yra „sveikas užkandžių strypas“, kuriame yra obuolių ir avižų, kuris 2017 m. pirmą kartą buvo pateiktas Danijos rinkai.

Puikus atitikmuo

„Japonija dėl mažmeninės prekybos kultūros suteikė puikių galimybių Ration“, – teigia įkūrėjas ir generalinis direktorius Schmith Kampmann. Tai valstybė, kurioje veikia patogumo parduotuvės, ir tokio tipo mažmeninės prekybos vieta geriausiai tinka atskirai supakuotiems barams, pvz., Ration.

Schmith Kampmann sakė: „nuo pat pradžių jautėme ES ir Japonijos ekonominės partnerystės susitarimo naudą“. Bendrovei buvo lengva ir greitai gauti „Ration barus“ per Japonijos muitinę, o vėliau platinti po visą šalį. Jis palygino tai su eksportu į Kiniją, kuris apėmė daug dokumentų, komunikacijos problemų ir laiko švaistymą.

Pagrindinis prekybos susitarimo privalumas – supaprastintas dokumentų tvarkymas. Kilmės sertifikatas gali būti pildomas elektroniniu būdu ir siunčiamas importuotojui, kuris savo ruožtu gali jį peržiūrėti naudodamas QR kodą.
Jesper Schmith Kampman, Ration

Schmith Kampmann mano, kad siuntimui į Japoniją reikia trijų darbo valandų, palyginti su keliomis dienomis šalyse, kurios nėra sudariusios prekybos susitarimų.

Tarifų nėra, problemų nekyla

Kitas svarbus ES ir Japonijos prekybos susitarimo privalumas yra tai, kad importuotojai už Ration moka 0 proc. muitų. Taip produktas įgyja komercinį pranašumą, nes jį galima parduoti vartotojui už mažesnę kainą.

Ration tiesiogiai dirba trys asmenys, o subrangovai toliau dirba sandėliavimo, projektavimo ir gamybos sektoriuose Danijoje ir Švedijoje. 

Tai, kad davinys patenka į Japonijos rinką, buvo labai sėkmingas. Nors bendrovė pradėjo joje prekiauti tik 2019 m., ši rinka jau sudaro 40 proc. pardavimo. Dėl ES ir Japonijos prekybos susitarimo Schmith Kampmann tikisi, kad 2021 m. Japonijos rinka viršys Danijos rinkos apimtį.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos