Uzņēmuma pieredze:

Enerģijas bārs trāpa uz saldo plankumu Japānā

Enerģijas bārs trāpa uz saldo plankumu Japānā

No nelielas valsts, kurā ir 5,8 miljoni iedzīvotāju, Dānijas uzņēmējiem ir ilga vēsture, kas dodas uz tirdzniecību ārpus tās robežām. Mūsdienās Dānijas produkti ir tālejoši un plaši, un rajona josla neatšķiras. Deva ir “veselīgs uzkodu bārs”, kas satur ābolus un auzas un kas pirmo reizi tika laists Dānijas tirgū 2017. gadā.

Ideālā atbilsme

“Japānai bija izcils Ration potenciāls mazumtirdzniecības kultūras dēļ,” saka dibinātājs un izpilddirektors Schmith Kampmann. Tā ir ērtu veikalu nācija, un šāda veida mazumtirdzniecības vietas ir ideāli piemērotas atsevišķi iepakotiem stieņiem, piemēram, Ration.

Schmith Kampmann norāda, ka “sākotnēji mēs jūtām ES un Japānas ekonomisko partnerattiecību nolīguma priekšrocības”. Uzņēmums uzskatīja, ka ir viegli un ātri ievest Ration bārus caur muitu Japānā un pēc tam izplatīt tos visā valstī. Viņš to salīdzināja ar eksportu uz Ķīnu, kas ietvēra daudz dokumentu, saziņas problēmas un izšķērdētu laiku.

Tirdzniecības nolīguma galvenā priekšrocība ir racionalizēta dokumentu sagatavošana. Izcelsmes sertifikātu var aizpildīt elektroniski un nosūtīt importētājam, kurš savukārt var atrast sertifikātu, izmantojot QR kodu.
Jesper Schmith Kampman, Ration

Kopumā Schmith Kampmann uzskata, ka sūtījumam uz Japānu ir vajadzīgas trīs darba stundas salīdzinājumā ar vairākām dienām valstīs, kurās nav tirdzniecības nolīgumu.

Bez tarifiem, nav problēmu

Vēl viens būtisks ieguvums no ES un Japānas tirdzniecības nolīguma ir tas, ka importētāji par Ration maksā 0 % tarifus. Tas piešķir produktam tirdzniecības priekšrocības, jo tas ļauj produktu pārdot patērētājam par zemāku cenu.

Ration tieši nodarbina trīs cilvēkus, un apakšuzņēmēji nodrošina papildu darbu noliktavās, projektēšanā un ražošanā visā Dānijā un Zviedrijā. 

Devu celmlauži Japānas tirgū ir bijuši milzīgi panākumi. Lai gan uzņēmums sāka pārdot tur tikai 2019. gadā, šis tirgus jau veido 40 % no pārdošanas apjoma. Pateicoties ES un Japānas tirdzniecības nolīgumam, Schmith Kampmann sagaida, ka Japānas tirgus 2021. gadā pārsniegs Dānijas tirgus apjomu.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites