Įmonės patirties aprašymas:

SONIMPEX tikisi, kad jums patinka ir trukdymas

SONIMPEX tikisi, kad jums patinka ir trukdymas

Kai kurių Europos regionų pavadinimas yra tam tikrų specializuotų maisto produktų ir gėrimų sinonimas. ES suteikia saugomos geografinės nuorodos (SGN) statusą, siekdama užtikrinti, kad tik sūris iš Gorgonzolos Italijoje arba putojantis vynas iš šampano (Prancūzija) galėtų naudoti savo regiono pavadinimą prekės ženklui ir prekybai. Tas pats pasakytina apie „Topoloveni Magiun“ – slyvų džemą iš Rumunijos Topolovenio regiono. „Sonimpex“ atveju dėl šios papildomos apsaugos prekybos susitarimai tampa lemiamu veiksniu svarstant naujas rinkas. Taip yra todėl, kad į ES prekybos susitarimus įtrauktos SGN, kurios suteikia teisinę apsaugą nuo nesąžiningos konkurencijos.

Prekybos susitarimas ir saugoma geografinė nuoroda kartu užtikrina mūsų kokybę
Diana Stanciulov, Sonimpex generalinę direktorę

Nuo 2008 m. jie daugiausia dėmesio skyrė Topoloveni Magiun pardavimui stiklainiuose su savo prekės ženklu, o ne dideliais kiekiais. Taip „Sonimpex“ pradėjo ieškoti naujų rinkų ir dalyvauti prekybos mugėse ir parodose visame pasaulyje. Pasak A. Stanciulov, ši nauja strategija taip pat paskatino „pagerėti produktų kokybę ir šios kokybės pripažinimą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu“.

Saugomi produktai

2011 m. Europos Komisija „Topoloveni Magiun“ suteikė saugomos geografinės nuorodos (SGN) statusą. Šiuo sertifikavimu pripažįstama produkto kokybė ir unikalus regiono ir produkto ryšys, taip pat užtikrinama, kad produktas būtų apsaugotas nuo nesąžiningos konkurencijos. Prekybos susitarimai yra labai svarbūs siekiant užtikrinti, kad SGN būtų pripažįstamos ir saugomos už ES ribų. Stanciulov sako: „kai patekome į Japonijos ir Kanados rinkas, maloniai nustebinome, kad dėl prekybos susitarimų mūsų produktas buvo apsaugotas saugoma geografine nuoroda“.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos