Uzņēmuma pieredze:

SONIMPEX cer, ka arī jums patīk traucēt

SONIMPEX cer, ka arī jums patīk traucēt

Dažu Eiropas reģionu nosaukumi ir sinonīmi īpašiem specializētiem pārtikas produktiem un dzērieniem. ES piešķir aizsargātas ģeogrāfiskās izcelsmes norādes (AĢIN) statusu, lai nodrošinātu, ka tikai siers no Gorgonzola Itālijā vai dzirkstošais vīns no Šampaņas Francijā var izmantot sava reģiona nosaukumu zīmola veidošanā un tirdzniecībā. Tas pats attiecas uz Topoloveni Magiun, kas ir plūmju ievārījums no Rumānijas Topoloveni reģiona. Attiecībā uz Sonimpex ražotāju šī papildu aizsardzība padara tirdzniecības nolīgumus par noteicošu faktoru, apsverot jaunus tirgus. Tas ir tāpēc, ka ES tirdzniecības darījumi ietver AĢIN, kas nodrošina tiesisku aizsardzību pret negodīgu konkurenci.

Tirdzniecības nolīgums un aizsargātā ģeogrāfiskās izcelsmes norāde kopīgi darbojas kā mūsu kvalitātes garantija
Diana Stanciulov, Sonimpex ģenerāldirektore

No 2008. gada tās koncentrējās uz Topoloveni Magiun pārdošanu burkās ar savu zīmolu, nevis vairumā. Ar to Sonimpex sāka meklēt jaunus tirgus un piedalīties tirdzniecības gadatirgos un izstādēs visā pasaulē. Stanciulov kdze uzskata, ka šīs jaunās stratēģijas rezultātā ir panākts arī “progress produktu kvalitātes jomā un šīs kvalitātes atzīšana valsts un starptautiskā mērogā”.

Aizsargātie produkti

Eiropas Komisija 2011. gadā piešķīra Topoloveni Magiun aizsargātas ģeogrāfiskās izcelsmes norādes (AĢIN) statusu. Šī sertifikācija atzīst produkta kvalitāti un unikālo saikni starp reģionu un produktu un nodrošina produkta aizsardzību pret negodīgu konkurenci. Tirdzniecības nolīgumiem ir būtiska nozīme, lai nodrošinātu AĢIN atzīšanu un aizsardzību ārpus ES. Stanciulov kdze norāda, ka “kad ienācām Japānas un Kanādas tirgos, mēs esam patīkami pārsteigti, ka tirdzniecības nolīgumu dēļ mūsu produktu aizsargāja aizsargātā ģeogrāfiskās izcelsmes norāde”.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites