Įmonės patirties aprašymas:

Prekybos susitarimai, kuriais Europos inovacijos diegiamos pasaulyje

Prekybos susitarimai, kuriais Europos inovacijos diegiamos pasaulyje

„Lithoz“ yra Austrijos bendrovė, gaminanti 3D spausdintuvus moksliniams tyrimams, taip pat automobilių, orlaivių ir erdvėlaivių bei medicinos pramonei. 2011 m. steigėjai sujungė savo įgūdžius mechanikos inžinerijos ir medžiagų mokslo srityse, taip sukurdami šią pridėtinę vertę iš Vienos technikos universiteto.

Laisvė judėti yra naudinga verslui

Kelionės lengvumas yra labai svarbus trims Liteoz veiklos aspektams. Pirma, prekybos parodos yra pagrindinė jų rinkodaros strategijos dalis. Lithoz sąskaitų vadovė Katharina Hofhansl teigia, kad dėl to, jog lengviau keliauti į šalis, sudariusias prekybos susitarimus, jie labiau linkę dalyvauti prekybos renginiuose šiose šalyse. Priešingai, „jei tai pernelyg sudėtinga, mes tai darome rečiau, todėl į Kiniją vykstame kas dvejus metus, o ne kasmet“.

Antra, Litozo paslaugų technikai keliauja po visą pasaulį, kad aptarnautų savo spausdintuvus. Pavyzdžiui, dėl ES prekybos susitarimo su Kanada (IEPS) ES įmonėms, tokioms kaip „Lithoz“, sudaromos palankesnės sąlygos teikti aptarnavimo paslaugas Kanadai, nes joms leidžiama siųsti techninės priežiūros inžinierius ir kitus specialistus.

Trečia, Lithoz siūlo konsultavimo paslaugą klientams, kurie vyksta į savo biurus Vienoje nuo dviejų iki trijų dienų, kad pasinaudotų savo vidaus patirtimi. Klientų iš prekybos susitarimų šalių verslo kelionės yra sklandžios ir nesudėtingos.

Prekybos susitarimai padeda išvengti problemų

Lithoz iš tiesų mano, kad prekybos susitarimai yra naudingi dėl sumažėjusių vežimo ir muitinės išlaidų. Jos turi dviejų asmenų grupę, kuri valdo eksporto procesą, ir ją lengviau pagrįsti prekybos susitarimu.

Dėl prekybos susitarimų mums lengviau užsiimti verslu.
Katharina Hofhansl, Lithoz

Hofhansl atkreipė dėmesį į problemas, su kuriomis jie susidūrė parduodami JAV, su kuriomis nėra sudarytas prekybos susitarimas. Austrijos bendrovei buvo taip sunku užsiimti verslu JAV, kad ji ten įsteigtų bendrovę kliūtims įveikti. Tai apsunkina bet kurios bendrovės, ypač mažesnių įmonių, darbą. Palyginimui, Lithoz pardavė savo produktą Kanados klientams pagal IEPS ir nustatė, kad procesas yra labai paprastas.

Šiuo metu visame pasaulyje veikia 80 Litoz 3D spausdintuvų, o 50 proc. jų pardavimų parduodama už Europos ribų.

Bendrinti šį puslapį

Sparčiosios nuorodos