Uzņēmuma pieredze:

Tirdzniecības nolīgumi, kas nodrošina Eiropas inovāciju pasaulē

Tirdzniecības nolīgumi, kas nodrošina Eiropas inovāciju pasaulē

Lithoz ir Austrijas uzņēmums, kas ražo 3D printerus pētniecībai, kā arī autobūves, aviācijas un medicīnas nozarei. Dibinātāji apvienoja savas mašīnbūves un materiālzinātnes prasmes, 2011. gadā izveidojot šo daļu no Vīnes Tehniskās universitātes.

Pārvietošanās brīvība nāk par labu uzņēmējdarbībai

Ceļošanas atvieglošana ir ļoti svarīga trijos Lithoz uzņēmējdarbības aspektos. Pirmkārt, tirdzniecības izrādes ir būtiska to tirgvedības stratēģijas daļa. Lithoz konta vadītāja Katharina Hofhansla apgalvo, ka, tā kā ir vieglāk ceļot uz valstīm, kurām ir tirdzniecības nolīgumi, viņi biežāk apmeklēs tirdzniecības izstādes šajās valstīs. Savukārt, “ja tas ir pārāk sarežģīti, mēs darām to mazāk, tāpēc mēs dodamies uz Ķīnu ik pēc diviem gadiem, nevis katru gadu”.

Otrkārt, Lithoz pakalpojumu tehniķi ceļo visā pasaulē, lai apkalpotu savus printerus. Piemēram, ES tirdzniecības nolīgums ar Kanādu (CETA) skaidri atvieglo ES uzņēmumiem, piemēram, Lithoz, sniegt pēcpārdošanas pakalpojumus Kanādai, ļaujot tiem nosūtīt tehniskās apkopes inženierus un citus speciālistus.

Treškārt, Lithoz piedāvā konsultāciju pakalpojumus klientiem, kuri dodas uz Vīnes birojiem divas līdz trīs dienas, lai izmantotu savas iekšējās zināšanas. Klientiem no tirdzniecības nolīguma valstīm darījumu braucieni ir netraucēti un bez sarežģījumiem.

Tirdzniecības nolīgumi novērš problēmas

Lithoz patiešām uzskata, ka tirdzniecības nolīgumi ir vērtīgi, jo samazinās transportēšanas un muitas izmaksas. Viņiem ir divu personu komanda, kas vada eksporta procesu, un tas ir vieglāk, ja to papildina tirdzniecības nolīgums.

Tirdzniecības nolīgumi mums atvieglo uzņēmējdarbību.
Katharina Hofhansl, Lithoz

Hofhansl norādīja uz problēmām, ar kurām tā saskārusies, pārdodot ASV, ar kuru nav noslēgts tirdzniecības nolīgums. Austrijas uzņēmumam bija tik grūti veikt uzņēmējdarbību ASV, ka tas tur izveidoja uzņēmumu, lai pārvarētu šķēršļus. Tas ir apgrūtinošs darbs jebkuram uzņēmumam un jo īpaši mazākiem uzņēmumiem. Salīdzinājumam — Lithoz ir pārdevis savu ražojumu Kanādas klientiem saskaņā ar CETA un ir uzskatījis, ka process ir ļoti vienkāršs.

Pašlaik visā pasaulē darbojas 80 Lithoz 3D printeri, un 50 % no to pārdošanas notiek ārpus Eiropas.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites