Izplatīt vārdu par portālu Access2Markets

Izplatīt vārdu par portālu Access2Markets

Access2Markets palīdz uzņēmumiem atrast informāciju, kas tiem vajadzīga, veicot starptautisku tirdzniecību, lai tie varētu maksimāli izmantot ES tirdzniecības nolīgumu tīklu.

Aicinām Jūs izmantot turpmāk norādītos informatīvos materiālus, lai palīdzētu uzlabot informētību par portālu.

Palīdziet mums izplatīt vārdu par #Access2Markets jūsu valodā

Reklāmas materiāli

Lejupielādēt visās ES valodās:

Sociālo plašsaziņas līdzekļu ieraksti

Lai popularizētu Access2Markets jūsu valodā, paņemiet savu izvēli no mūsu sagatavotās publikācijas sociālajos medijos. Ieraksti ir gatavi lietošanai ar ieteikto kopiju un pievienotiem vizuāliem materiāliem. Lūdzam vienmēr izmantot tēmturus #Access2Markets un #EUTrade.

Saturs ir organizēts pa valstīm, un tas ir pieejams arī ES versijā (angļu valodā). Pārlūkojiet visu ES kolekciju, lai iegūtu piedāvājuma garšu, vai atlasiet zemāk redzamo valsts paketi. Katras valsts mapē ir pārskata datne (PDF) ar tekstu un attiecīgajām saitēm, kas jums palīdzēs atrast un lejupielādēt pareizos vizuālos materiālus. Jūs varat skatīt un/vai lejupielādēt datnes individuāli vai pa sērijām. Nākamajos mēnešos mēs pievienosim vairāk komponentu, lai pārliecinātos, ka regulāri atgriežamies un jāpārbauda atjauninājumi.

Digitāls buklets

Bukletā ir sniegts pārskats par Access2Markets galvenajām iezīmēm.

Pogas Access2Markets

Uz digitālajām pogām ir Access2Markets nosaukums un URL, un tām ir trīs variācijas un 22 valodas izmantošanai tīmekļa vietnēs, informatīvajos biļetenos, blogos, e-pasta parakstu, sludinājumos u. c.

Pogas Access2Markets
Daudzvalodu
Lejupielādēt

Video

Videomateriālu kolekcijā ietilpst virkne “Tirdzniecības nolīgumi darbībā” un “Access2Markets” reklāmas video. Visi videomateriāli ir pieejami ar subtitriem visās ES valodās. Videomateriāli “Tirdzniecības nolīgumi darbībā” ir pieejami arī dažādos formātos un garumos, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Access2Markets Videos
Daudzvalodu
Lejupielādēt

Uzņēmumu pieredze

Uzņēmumu stāstu apkopojums ietver virkni “Tirdzniecības nolīgumu darbībā” un virkni “Tirdzniecības šķēršļu” stāstu. Oriģinālie stāsti tiek parādīti vietnē Access2Markets angļu valodā un arī mašīntulkoti visās ES valodās. Daži stāsti piedāvā arī iespēju no atsevišķām stāstu lapām lejupielādēt pdf versiju angļu valodā.

Paziņojums presei

Komisijas paziņojums presei par Access2Markets darbības sākšanu 2020. gada 13. oktobrī ir pieejams visās ES valodās.

Access2Markets paziņojums presei
Daudzvalodu
Lejupielādēt

Pasākumi

Informācija par gaidāmajām apmācības sesijām vai citiem pasākumiem ir pieejama mūsu lapā par pasākumiem.

Informācijas komplekti

Informācijas lapu krājumā ir izklāstīti aspekti, kas saistīti ar Access2Markets un ES tirdzniecības nolīgumiem dažādās ES valodās. Lapas kopā veido digitālu modulāru brošūru ar moduļiem par ROSA, ES tirdzniecības nolīgumiem, uzņēmumu stāstiem u. c.

Informācijas komplekti
Daudzvalodu
Lejupielādēt

Mācību materiāli

Šajā sadaļā atradīsiet apmācības komplektu, lai palīdzētu izplatītājiem nodrošināt apmācību uzņēmumiem un citiem ieinteresētajiem lietotājiem savā vietējā kopienā. Komplektā ir slaidu kopums, jautājumu saraksts, ar kuriem mēs bieži saskaramies apmācības sesijās, kā arī mācību sesiju ierakstu kopums dažādās valodās.

“PowerPoint” prezentācijas

Access2Markets Powerpoint prezentācijas
Daudzvalodu
Lejupielādēt

Jautājumi un atbildes”

Access2Markets jautājumi un atbildes
Daudzvalodu
Drīzumā

Reģistrētās prezentācijas

Access2Markets Recordings (Access2Markets Recording)
Daudzvalodu
Drīzumā
Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites