Izplatīt informāciju par portālu Access2Markets

Izplatīt informāciju par portālu Access2Markets

“Access2Markets” palīdz uzņēmumiem atrast informāciju, kas tiem vajadzīga, veicot starptautisku tirdzniecību, lai tie varētu maksimāli izmantot ES tirdzniecības nolīgumu tīklu.

Aicinām izmantot zemāk redzamos informatīvos materiālus, lai palīdzētu uzlabot informētību par portālu.

Palīdziet mums jūsu valodā izplatīt informāciju par #Access2Markets

Reklāmas materiāli

Lejupielādēt visās ES valodās:

Sociālo plašsaziņas līdzekļu amati

Lai popularizētu “Access2Markets” jūsu valodā, izvēlies no mūsu gatavu sociālo plašsaziņas līdzekļu ierakstu kolekcijas. Šie ieraksti ir gatavi lietošanai kopā ar ieteikto kopiju un vizuāliem materiāliem. Lūdzam vienmēr izmantot tēmturus #Access2Markets un #EUTrade.

Saturs ir sakārtots pa valstīm, un tas ir pieejams arī ES versijā (angļu valodā). Pārlūkojiet visu ES kolekciju,lai iegūtu garšu par to, kas tiek piedāvāts, vai izvēlieties jūsu interešu valsts paketi zemāk. Katrā valsts mapē ir pārskata fails (PDF) ar tekstu un attiecīgajām saitēm, lai palīdzētu atrast un lejupielādēt pareizos attēlus. Jūs varat skatīt un/vai lejupielādēt datnes atsevišķi vai pa partijām. Nākamajos mēnešos mēs pievienosim vēl citus komponentus, lai nodrošinātu atgriešanos un regulāri pārbaudītu atjauninājumus.

Digitālā brošūra

Bukletā sniegts ieskats par “Access2Markets” galvenajām iezīmēm.

Brošūra Access2Markets Digital
Lejupielādējiet vēlamo valodas versiju.

Pogas Access2Markets

Digitālajām pogām ir Access2Markets nosaukums un URL, un tās ir pieejamas trīs variācijās un 22 valodās, lai tās varētu izmantot tīmekļa vietnēs, periodiskajos biļetenos, emuāros, e-pasta abonementos, reklāmās u. c.

Pogas Access2Markets
Daudzvalodu
Lejupielādēt

Video

Video krājumā ietilpst virkne “Tirdzniecības nolīgumu darbībā” un “Access2Markets” reklāmas video prezentācija. Visi videomateriāli ir pieejami ar subtitriem visās ES valodās. Videomateriāli “Tirdzniecības nolīgumi darbībā” ir pieejami arī dažādos formātos un garumos, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Access2Markets video
Daudzvalodu
Lejupielādēt

Uzņēmumu pieredze

Uzņēmumu stāstu apkopojums ietver virkni “Tirdzniecības nolīgumu darbībā” un virkni stāstu par tirdzniecības šķēršļiem. Oriģinālie stāsti ir pieejami vietnē Access2Markets angļu valodā, un tos arī mašīntulko visās ES valodās. Dažos stāstos ir arī iespēja no atsevišķām stāstu lapām lejupielādēt PDF versiju angļu valodā.

Paziņojums presei

Komisijas paziņojums presei Access2Markets darbības sākumā 2020. gada 13. oktobrī ir pieejams visās ES valodās.

Paziņojums presei Access2Markets
Daudzvalodu
Lejupielādēt

Pasākumi

Lai uzzinātu vairāk par gaidāmajām mācību sesijām vai citiem pasākumiem, varat iepazīties ar mūsu pasākumu lapu.

Informācijas komplekti

Informācijas lapu krājumā dažādās ES valodās ir izklāstīti “Access2Markets” un ES tirdzniecības nolīgumu aspekti. Kopā lapas veido digitālu modulāru brošūru ar moduļiem par ROSA, ES tirdzniecības nolīgumiem, uzņēmumu stāstiem u. c.

Informācijas komplekti
Daudzvalodu
Lejupielādēt

Mācību materiāli

Šajā sadaļā atradīsiet apmācības komplektu, kas palīdzēs izplatītājiem nodrošināt apmācību uzņēmumiem un citiem ieinteresētajiem lietotājiem vietējā kopienā. Komplekts sastāv no diapozitīvu kopuma, to jautājumu saraksta, ar kuriem bieži saskaramies mācību nodarbībās, kā arī nodarbību ierakstiem dažādās valodās.

“PowerPoint” prezentācijas

Powerpoint prezentācijas Access2Markets
Daudzvalodu
Lejupielādēt

Jautājumi un atbildes”

Access2Markets Q&A
Daudzvalodu
Drīzumā

Ierakstītas prezentācijas

Access2Markets Records
Daudzvalodu
Drīzumā
Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites