Kā izmantot Manu tirdzniecības asistentu pakalpojumu un ieguldījumu jomā

Mans pakalpojumu un ieguldījumu tirdzniecības asistents sniedz informāciju par prasībām, kas ES uzņēmumiem jāievēro attiecībā uz pakalpojumu eksportu un piekļuvi tirgiem ārpus ES. Tajā ir arī sniegta informācija par avotiem, ar kuriem var iepazīties, un par trešo valstu atbildīgajām iestādēm, ar kurām var sazināties.

Kas tajā ietilpst?

 

Pašlaik ir pieejama informācija par juridiskajiem pakalpojumiem un jūras transporta pakalpojumiem Kanādā un Apvienotajā Karalistē. Pakalpojumi un valstis, uz kurām tie attiecas, tiks pakāpeniski paplašināti.

 

Informācija, kas pieejama manā pakalpojumu un ieguldījumu tirdzniecības asistentā, nav juridiski saistoša.

Kā tas darbojas?

Meklēto informāciju atradīsiet nedaudzos ērtos soļos.

Pirmais posms: Noteikt meklēšanas kritērijus

Definējiet meklēšanas kritērijus divos posmos.

I. Sākot meklēšanu

 • “Pakalpojums”: šis lauks ir rediģējams, un jūs varat:
  • ierakstiet tekstu — vienu vai vairākus vārdus —, un sistēma palīdzēs atrast pareizo pakalpojumu nozari, kuru meklējat, vai
  • atstājiet lauku tukšu un apstipriniet meklēšanas kritērijus otrajā solī (sk. ii) punktu turpmāk “Apstiprināt soļa kritērijus”)
 • “Valsts”: šis lauks ir obligāts un rediģējams, un jūs varat:
  • ierakstiet vēlamās valsts pirmos burtus un atlasiet tos vai
  • noklikšķiniet uz bultiņas, lai pārlūkotos nolaižamajā izvēlnē, un tad noklikšķiniet uz valsts nosaukuma, lai to atlasītu.
 • “Jurisdikcija”: šis lauks ir rediģējams un piemērojams tikai tad, ja valstij ir vairāk nekā viena jurisdikcija. Ir iespējams:
  • ierakstiet jūsu vēlamās jurisdikcijas pirmos burtus un atlasiet tos, vai
  • Noklikšķiniet uz bultiņas, lai pārlūkotos nolaižamajā izvēlnē, un tad noklikšķiniet uz jurisdikcijas, lai to atlasītu, vai
  • atstājiet lauku tukšu un skatīt informāciju par visu valstu jurisdikcijām

Pēc tam noklikšķiniet uz zilās pogas “Meklēt”.

II. Meklēšanas kritēriju apstiprināšana

Pēc meklēšanas sākšanas tiks parādīts pakalpojumu nozaru un apakšnozaru saraksts. Pārlūkojiet “pakalpojumu sarakstu”. Noklikšķiniet uz + simbola, lai atrastu meklēto pakalpojumu. Ja jūs meklējat, ierakstot vienā vai vairākos vārdos, tiks izcelti visi rezultāti, kas atbilst jūsu meklētajiem vārdiem.

Pakāpe. Pārlūkot rezultātus

Pamatojoties uz jūsu meklēšanas kritērijiem (nozare, valsts un jurisdikcija), jūs redzēsiet rezultātus par pieejamajiem tirgus piekļuves nosacījumiem un to attiecīgajām prasībām.

Rezultāti ir organizēti trijos piegādes veidos: pārrobežu pakalpojumu sniegšanu; komerciāla klātbūtne; un profesionāļu pārvietošanās. Katras tiesības definīciju varat izlasīt tās nosaukumā. Jūs varat pārvietoties starp tiem, noklikšķinot uz cilnes, kuru interesējat.

Katram piegādes veidam atbilstošo tirgus piekļuves nosacījumu saraksts ir attēlots alfabētiskā secībā kreisajā pusē. Katra tirgus piekļuves nosacījuma definīciju varat izlasīt tā nosaukumā. Tirgus piekļuves nosacījums parādās tikai tad, ja tam ir vismaz viena prasība.

Lai pārlūkotu rezultātus, varat:

 • Noklikšķiniet uz lejas bultiņas, lai redzētu visu informāciju, kas attiecas uz vienu tirgus piekļuves nosacījuma prasību.
 • Noklikšķiniet uz “Expand all”, lai redzētu visu informāciju, kas attiecas uz visām tirgus piekļuves nosacījuma prasībām.

Alternatīvi jūs varat izvēlēties, kā aplūkot “visus tirgus piekļuves nosacījumus ” izvēlētajam piegādes veidam (skatīt iespēju tirgus piekļuves nosacījumu saraksta beigās kreisajā pusē). Lai pārlūkotu rezultātus, varat:

 • Atlasiet rezultātus, lai skatītu “sarakstā”. Šeit visas prasības, kas attiecas uz visiem tirgus piekļuves nosacījumiem, redzat saraksta veidā. Nosacījums, uz kuru attiecas prasība, ir pasvītrots zilā birkā. Noklikšķiniet uz lejas bultiņas, lai redzētu visu informāciju, kas attiecas uz vienu tirgus piekļuves nosacījuma prasību. Noklikšķiniet uz “Expand all”, lai redzētu visu informāciju, kas attiecas uz visām tirgus piekļuves nosacījuma prasībām.
 • Atlasiet, lai rezultātus skatītu sadaļā “Pārskats”. Šeit varat redzēt visas prasības, kas attiecas uz visiem tirgus piekļuves nosacījumiem, kurus organizē atkarībā no tirgus piekļuves nosacījumiem. Pieejamo prasību skaits ir norādīts iekavās blakus nosaukumam. Noklikšķiniet uz lejas bultiņas, lai redzētu visu informāciju, kas attiecas uz vienu tirgus piekļuves nosacījuma prasību. Noklikšķiniet uz “Expand all”, lai redzētu visu informāciju, kas attiecas uz visām tirgus piekļuves nosacījuma prasībām.

Darbība. Izlasiet prasības un visu informāciju par tām

Informācija par katru prasību attiecas tikai uz

 • pakalpojumu nozare vai apakšnozare
 • valsts un attiecīgā gadījumā tās jurisdikcijas
 • piegādes veids
 • tirgus piekļuves nosacījums.

Vairumā gadījumu informācija par katru prasību ietver:

 • attiecīgā gadījumā nosaukums
 • attiecīgā gadījumā juridiskais pamats
 • informācijas avots (saite uz tīmekļa vietni un/vai atsauce uz normatīvajiem aktiem) un informācija par autortiesībām
 • kompetentās regulatīvās iestādes kontaktinformācija.

Kā šo informāciju var izmantot?

Mana tirdzniecības asistenta pakalpojumu un ieguldījumu jomā izmantošana ir bez maksas. Tomēr noteikta informācija ir aizsargāta ar autortiesībām. Informāciju, kas pieejama manā pakalpojumu un ieguldījumu tirdzniecības asistentā, nedrīkst izmantot tālākpārdošanai vai konsultāciju pakalpojumu sniegšanai, pārdalei, datubāzu veidošanai, glabāšanai vai citiem mērķiem, izņemot atsauces izmantošanu lietotāja starptautisko uzņēmējdarbības procesu atbalstam. Jebkāda cita veida izmantošana ir aizliegta, ja vien datu īpašnieks nav skaidri rakstiski apstiprinājis. 

Pārbaudiet autortiesību politiku vai sazinieties ar mums, izmantojot saziņas veidlapu.

Kuras valodas ir pieejamas?

Mans asistents pakalpojumu un ieguldījumu jautājumos pašlaik ir pieejams angļu valodā. Drīz tiks pievienots mašīntulkojums visās ES valodās.

Kur var iegūt vairāk informācijas?

Lūdzu, izlasiet bieži uzdotos jautājumus.

Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites