Uzņēmuma pieredze:

Tirdzniecības nolīgums stiprina attiecības ar Dienvidkoreju

Kopš 2011. gada eksports no Saksijas uz Dienvidkoreju ir pieaudzis par vairāk nekā 50 procentiem. Tirdzniecības nolīgums starp Eiropas Savienību un Korejas Republiku ir spēcīgs, uzticams un visaptverošs pamats.

Thomas Horn
rīkotājdirektors
Saksijas Ekonomikas attīstības korporācija

Lielāks eksports nozīmē vairāk ražošanas un vairāk darbavietu Vācijas uzņēmuma optiplanētam, kas atrodas Oelsnicā, Saksijā. Šķiedru pastiprinātā plastmasas ražotāja klātbūtne Dienvidkorejā ir kļuvusi konkurētspējīgāka un ir palielinājusies saimnieciskā darbība, pateicoties ES tirdzniecības nolīgumam un no tā izrietošajiem ieguvumiem, piemēram, vienkāršotām nosūtīšanas procedūrām un muitas nodokļu atcelšanai. Noskatieties video, lai redzētu, kā arī jūs varat sākt gūt labumu no ES tirdzniecības nolīgumiem.

Mūsu eksporta pieaugums, ko rada mūsu konkurētspējīgāka klātbūtne tirgū ārvalstīs, ir tirdzniecības nolīguma galvenā ietekme. Tas palielina ekonomisko aktivitāti, par ko liecina lielāks eksports un arī lielāks pieprasījums pēc mūsu produktiem ārvalstīs. Tas ir novedis pie mūsu ražošanas apjoma pieauguma Oelsnicas štatā un tādējādi palīdzēja mums saglabāt darbvietas Vācijā.

Robert Garbe
Export saleses vadītājs, optiplāns
Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites