Ettevõtte lugu:

Jõulisema tuleviku eestvedamine

Jõulisema tuleviku eestvedamine

Ml System tarnib päikeseenergiatehnoloogiaid ehitustööstusele ning mere- ja transporditööstusele mitte ainult Poolas, vaid kogu Euroopas ja mujal maailmas. ML Systemi ekspordimüügi direktor Jan Strzałkowski ütleb, et „rahvusvahelise müügi puhul aitavad kaubanduslepingud tõesti kaasa“.

Poola ettevõte toodab klaas- ja fotogalvaanilisi tooteid, kuid ostab ka litsentse oma kaubamärgi all toodete müümiseks. See tähendab, et nad ostavad komponente või tooteid väljaspool Euroopa Liitu asuvatelt rahvusvahelistelt tarnijatelt ning saavad seega kaubanduslepingutest kasu mõlemalt poolelt.

Kasutamata turud

Pärast edu saavutamist kogu Euroopas, eelkõige Šveitsis ja Skandinaavias, alustas ML-süsteem kolmandate riikide turgude uurimist ja leidis tulusaid turge sellistes riikides nagu Aserbaidžaan, Türgi, Côte d’Ivoire ja Ukraina, kes on nendest ökolahendustest väga huvitatud.

Kuigi Aasia madalate kuludega konkurendid konkureerivad, otsivad ML-süsteemi partnerid ELi tarnijaid oma toodete kvaliteedi eest ning kaubanduslepingud võimaldavad neil tõhusamalt konkureerida.

Kogu maailmas muutub mõtteviis taastuvate energiaallikate suhtes. Fotoelektrilist seadet ei peeta enam kosmosetehnoloogiaks, vaid ehitusmaterjaliks, mis võib aidata vähendada CO2-heidet.
Jan Strzałkowski, ML-süsteem

Hr Strzałkowski ütleb, et „kui me näeme, et kaubanduslepingute tegelik eelis on kiire, on aeg, mis kulub kliendile, meie äritegevuses äärmiselt oluline“. Ml süsteemil on ekspordirühm, kes juhib protsessi ja „on kindlasti kiirem saata kaubanduslepingutega riikidesse“. Protsessi keskmes on päritoludeklaratsioon (sertifikaat EUR.1), mis „tagab toote ohutu läbipääsu ja lihtsustab tollimaksude kindlaksmääramise protsessi“. Alates ELi-Ukraina assotsieerimislepingu jõustumisest 2017. aastal on ML-süsteem märganud nii seda, et paberitöö on vähenenud kui ka seda, et selle piirkonna uute klientide päringud on märkimisväärselt suurenenud. „See näitab, et mõlemad pooled suhtusid protsessi lihtsustamisesse positiivselt ja et sellel on tõepoolest suur roll reaalses igapäevases äritegevuses,“ ütleb Luis Strzałkowski.

Jagage seda lehte:

Kiirlingid