Teabe levitamine portaali Access2Markets kohta

Teabe levitamine portaali Access2Markets kohta

Access2Markets aitab ettevõtjatel leida teavet, mida nad vajavad, kui nad kauplevad rahvusvaheliselt, et nad saaksid ELi kaubanduslepingute võrgustikku maksimaalselt ära kasutada.

Kutsume teid üles kasutama allpool esitatud teabematerjale, et aidata suurendada teadlikkust portaalist.

Aidake meil levitada sõna #Access2Markets oma keeles

Tutvustavad materjalid

Allalaadimine kõigis ELi keeltes:

Sotsiaalmeedia ametikohad

Võtke valik meie valmis sotsiaalmeedia postituste kogust, et tutvustada Access2Markets’i oma keeles. Postitused on kasutusvalmis koos soovitatava koopia ja visuaalse materjaliga. Palume Teil alati kasutada teemaviiteid #Access2Markets ja #EUTrade.

Sisu on korraldatud riikide kaupa ja kättesaadav ka ELi versioonis (inglise keeles). Sirvige kogu ELi kollektsiooni, et mõista, mida pakutakse, või valige allpool teile huvi pakkuv riigipakett. Iga riigikaust sisaldab ülevaatlikku faili (PDF) koos teksti ja asjakohaste linkidega, et aidata teil leida ja alla laadida õigeid visuaalseid materjale. Failide vaatamine ja/või allalaadimine eraldi või partiidena. Järgnevatel kuudel lisame rohkem komponente, et tagada korrapärane tagasipöördumine ja kontrollida ajakohastamist.

Digitaalne teabeleht

Teabeleht annab ülevaate Access2Markets’i peamistest omadustest.

Access2Markets Digital infoleht
Laadige alla eelistatud keeleversioon.

Access2Markets nupud

Digitaalsetel nuppudel on Access2Markets’i nimi ja URL ning need on esitatud kolmes variandis ja 22 keeles kasutamiseks veebisaitidel, uudiskirjades, blogides, e-posti allkirjades, reklaamides jne.

Access2Markets nupud
Mitmekeelne
Allalaadimine

Videod

Videokogu koosneb reast „Access2Markets“ ja „Access2Markets reklaamvideost. Kõik videod on kättesaadavad subtiitritega kõigis ELi keeltes. Videod „Aktiivsed kaubanduslepingud“ on kättesaadavad ka teie vajadustele vastavas vormingus ja pikkuses.

Access2Markets Videos
Mitmekeelne
Allalaadimine

Ettevõtete näited

Ettevõtete lugude kogu koosneb reast „Aktiivsed kaubanduslepingud“ ja reast „Kaubandustõketest“. Originaallood kuvatakse portaalis Access2Markets inglise keeles ja need tõlgitakse masintõlke kõikidesse ELi keeltesse. Mõnedel lugudel on ka võimalus laadida üksikutelt lugudelt alla ingliskeelne PDF-versioon.

Pressiteade

Komisjoni pressiteade Access2Markets’i käivitamisel 13. oktoobril 2020 on kättesaadav kõigis ELi keeltes.

Pressiteade Access2Markets
Mitmekeelne
Allalaadimine

Sündmused

Võite tutvuda meie ürituste lehega, et saada teavet eelseisvate koolituste või muude ürituste kohta.

Teabekomplektid

Teabelehtede kogumisel tutvustatakse Access2Markets’i ja ELi kaubanduslepingute aspekte ELi eri keeltes. Lehtedel on digitaalne modulaarne brošüür, mis sisaldab mooduleid ROSA, ELi kaubanduslepingute, ettevõtete lugude jms kohta.

Teabekomplektid
Mitmekeelne
Allalaadimine

Koolitusmaterjal

Sellest jaotisest leiate koolituskomplekti, et toetada arvamusliidreid koolituse pakkumisel ettevõtetele ja teistele huvitatud kasutajatele nende kohalikus kogukonnas. Komplekt koosneb slaididest, loetelust küsimustest, millega me koolitustel sageli kokku puutume, ning koolituskursuste salvestustest erinevates keeltes.

PowerPointi esitlused

Access2Markets Powerpointi esitlused
Mitmekeelne
Allalaadimine

Küsimused ja vastused.

Access2Markets Küsimused ja vastused
Mitmekeelne
Avaldatakse peagi

Registreeritud esitlused

Access2Markets Recordings (Access2Markets Recordings)
Mitmekeelne
Avaldatakse peagi
Jagage seda lehte: