Piekļūstamības paziņojums

Šis paziņojums attiecas uz saturu, kas publicēts URL: https://trade.ec.europa.eu/access-to-markets

Tas neattiecas uz citu saturu vai vietnēm, kas atrodas šā domēna apakšdomēnos. Informācija par piekļuvi šīm vietnēm un to saturam sniegta to piekļūstamības paziņojumos.

Šo tīmekļa vietni pārvalda Tirdzniecības ĢD F1 nodaļa “Vienots kontaktpunkts tiesību aktu izpildei, tirgus pieejamībai un MVU”. Tā ir īpaši pielāgota, lai to varētu izmantot pēc iespējas vairāk cilvēku, tai skaitā cilvēki ar invaliditāti.

Jums vajadzētu būt iespējai:

 • līdz pat divkārši palielināt attēlu vai tekstu,
 • pārskatīt vairumu vietnes sadaļu, izmantojot tikai klaviatūru,
 • vairumā vietnes sadaļu naviģēt, izmantojot modernu ekrānlasītāju un runas atpazīšanas programmatūru (datorā vai viedtālrunī).

Šī tīmekļa vietne ir izstrādāta tā, lai tā atbilstu tīmekļvietņu un mobilo lietotņu tehniskajam standartam EN 301549, v3.2.1. Tas cieši atbilst Tīmekļa satura piekļūstamības pamatnostādņu (WCAG) 2.1. versijas “AA” līmenim.

Atbilstības statuss

Šī tīmekļa vietne pilnībā atbilst tehniskajam standartam EN 301549 v.3.2.1 un Tīmekļa satura pieejamības pamatnostādnēm (WCAG) 2.1. līmenim AA līmenim. Sīkāku informāciju sk. Nepieejamajā saturā.

Pēdējo reizi tīmekļa vietne tika testēta 2023. gada 19. aprīlī.

Paziņojuma sagatavošana

Šis paziņojums tika pārskatīts 2023. gada 19. aprīlī.

Tīmekļa vietnes Access2Markets atbilstības Direktīvas (ES) 2016/2102 prasībām izvērtēšanu veica Tirdzniecības ĢD R3 nodaļa.

Atsauksmes


Priecājamies par Jūsu atsauksmēm par Access2Markets tīmekļa vietnes pieejamību. Ja saskaraties ar šķēršļiem, kas ietekmē šīs vietnes piekļūstamību, lūdzu, sazinieties ar mums:

 • E-pasts: TRADE-SERVICE-DESK@ec.europa.eu
 • Atsauksmju veidlapa: https://trade.ec.europa.eu/access-to-markets/en/contact-form

Centīsimies atbildēt uz komentāriem 15 darba dienu laikā no dienas, kad atbildīgais Komisijas dienests saņēmis pieprasījumu.

Saderība ar pārlūkprogrammām un palīgtehnoloģijām

Access2Markets tīmekļa vietne ir veidota tā, lai tā būtu saderīga ar šādām palīgtehnoloģijām:

 • Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge
 • Apvienojumā ar JAWS, NVDA un VoiceOver jaunākajām versijām.

Tehniskās specifikācijas

Tīmekļa vietnes Access2Markets pieejamība ir atkarīga no šādām tehnoloģijām, lai strādātu ar jūsu datorā instalēto tīmekļa pārlūkprogrammu un palīgtehnoloģiju vai spraudņu kombināciju:

 • HTML
 • WAI-ARIA
 • CSS
 • JavaScript

Nepiekļūstams saturs

Neraugoties uz mūsu centieniem nodrošināt tīmekļa vietnes Access2Markets pieejamību, mēs apzināmies dažus ierobežojumus. Turpmāk ir aprakstīti zināmie ierobežojumi. Ja saskaraties ar problēmu, kas šeit nav minēta, lūdzu, sazinieties ar mums.

Zināmie ierobežojumi tīmekļa vietnē Access2Markets:

 1. Daži dokumenti PDF formātā nav pieejami
 2. Dažos videomateriālos nav ietverti paraksti
Dalīties ar šo lapu:

Tiešās saites