04 října 2022

První fórum občanské společnosti o dohodě o obchodu a spolupráci mezi EU a Spojeným královstvím

Evropská komise vyzývá všechny zúčastněné strany, aby se zaregistrovaly k účasti na prvním Fóru občanské společnosti v rámci dohody o obchodu a spolupráci mezi EU a Spojeným královstvím, které se bude konat dne 4. října 2022 v Bruselu.Účast se mohou zúčastnit organizace občanské společnosti zastupující organizace zaměstnavatelů, zástupce zaměstnanců, nevládní organizace a akademičtí pracovníci. Odkaz pro registraci je ve spodní části této zprávy.

Existuje omezený počet míst pro aktivní účastníky, která budou vybrána na základě reprezentativně a okamžiku registrace. Další registrovaní účastníci budou moci fórum sledovat prostřednictvím internetového streamingu.

Oblast působnosti Fóra občanské společnosti dohody o obchodu a spolupráci mezi EU a Spojeným královstvím je součástí 2 dohody týkající se oblastí obchodu, dopravy a rybolovu. Program tohoto prvního zasedání SSR zahrnuje obchod se zbožím, udržitelnost, spolupráci v oblasti energetiky a rovné podmínky.

Registrace bude zahájena 5. září a ukončena 27. září 2022.

Registrace organizací EU

Registrace organizacízeSpojeného království

Máte-li dotazy, pište na adresu TRADE-E1-SECRETARIAT@ec.europa.eu.

Praktické informace

Kdy
  1. Úterý 4. října 2022, 10:00 SELČ
  2. Úterý 4. října 2022, 17:30 SELČ
Kde
Konferenční centrum Albert Borschette v Bruselu a prostřednictvím virtuálních prostředků
Kdo by se měl zúčastnit
Organizace občanské společnosti
Jazyky
Angličtina
Organizátoři
Generální ředitelství pro obchod
Internetové stránky
Údaje o přístupu budou zaslány registrovaným účastníkům.

Popis

Evropská komise vyzývá všechny zúčastněné strany, aby se zaregistrovaly k účasti na prvním Fóru občanské společnosti v rámci dohody o obchodu a spolupráci mezi EU a Spojeným královstvím, které se bude konat dne 4. října 2022.

Sdílet tuto stránku:

Rychlé odkazy