04 októbra 2022

Prvá dohoda o obchode a spolupráci medzi EÚ a Spojeným kráľovstvom – Fórum občianskej spoločnosti

Európska komisia vyzýva všetky zainteresované strany, aby sa zaregistrovali na prvom fóre občianskej spoločnosti dohody o obchode a spolupráci medzi EÚ a Spojeným kráľovstvom, ktoré sa uskutoční 4. októbra 2022 v Bruseli.Účasť je otvorená organizáciám občianskej spoločnosti zastupujúcim organizácie zamestnávateľov, zástupcov pracovníkov, mimovládne organizácie a akademickú obec. Odkaz na registráciu sa nachádza v spodnej časti tejto správy.

Pre aktívnych účastníkov existuje obmedzený počet spotov, ktoré sa vyberú na základe reprezentatívnosti a momentu registrácie. Ostatní registrovaní účastníci budú môcť sledovať fórum prostredníctvom internetového vysielania.

Rozsah pôsobnosti Fóra občianskej spoločnosti dohody o obchode a spolupráci medzi EÚ a Spojeným kráľovstvom je súčasťou 2 dohody, ktorá sa vzťahuje na oblasti obchodu, dopravy a rybárstva. Program tohto prvého zasadnutia SSR zahŕňa obchod s tovarom, udržateľnosť, spoluprácu v oblasti energetiky a rovnaké podmienky.

Registrácia sa začne 5. septembra a skončí 27. septembra 2022.

Registrácia pre organizácie EÚ

Registrácia organizáciízo Spojeného kráľovstva

V prípade otázok napíšte na adresu TRADE-E1-SECRETARIAT@ec.europa.eu.

Praktické informácie

Keď
  1. Utorok 4. októbra 2022, 10:00 SELČ
  2. Utorok 4. októbra 2022, 17.30 SELČ
Kde
Konferenčné centrum Albert Borschette v Bruseli a virtuálnymi prostriedkami
Kto by sa mal zúčastniť
Organizácie občianskej spoločnosti
Jazyky
Angličtina
Organizátori
Generálne riaditeľstvo pre obchod
Webová stránka
Údaje o prístupe sa zašlú registrovaným účastníkom

Opis

Európska komisia vyzýva všetky zainteresované strany, aby sa zaregistrovali na prvom fóre občianskej spoločnosti dohody o obchode a spolupráci medzi EÚ a Spojeným kráľovstvom, ktoré sa uskutoční 4. októbra 2022.

Zdieľať túto stránku:

Rýchle odkazy