04 października 2022

Pierwsze forum społeczeństwa obywatelskiego w sprawie umowy o handlu i współpracy między UE a Zjednoczonym Królestwem

Komisja Europejska zaprasza wszystkie zainteresowane strony do zarejestrowania się do udziału w pierwszym Forum Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach umowy o handlu i współpracy między UE a Zjednoczonym Królestwem, które odbędzie się 4 października 2022 r. w Brukseli.Udział jest otwarty dla organizacji społeczeństwa obywatelskiego reprezentujących organizacje pracodawców, przedstawicieli pracowników, organizacji pozarządowych i pracowników naukowych. Link do rejestracji znajduje się na dole tej wiadomości.

Istnieje ograniczona liczba miejsc dla aktywnych uczestników, które zostaną wybrane na podstawie reprezentatywnego momentu rejestracji. Inni zarejestrowani uczestnicy będą mogli śledzić forum poprzez transmisję internetową.

Zakres forum społeczeństwa obywatelskiego umowy o handlu i współpracy między UE a Zjednoczonym Królestwem jest częścią 2 umowy obejmującej obszary handlu, transportu i rybołówstwa. Porządek obrad pierwszego posiedzenia wspólnych ram strategicznych obejmuje handel towarami, zrównoważony rozwój, współpracę energetyczną i równe warunki działania.

Rejestracja rozpocznie się 5 września i zakończy 27 września 2022 r.

Rejestracja dla organizacji UE

Rejestracja organizacjizeZjednoczonego Królestwa

Pytania prosimy kierować na adres: TRADE-E1-SECRETARIAT@ec.europa.eu.

Informacje praktyczne

Kiedy
  1. Wtorek 4 października 2022 r., godz. 10.00 CEST
  2. Wtorek 4 października 2022 r., godz. 17.30 CEST
Gdzie
Centrum konferencyjne Albert Borschette w Brukseli i wirtualnie
Kto powinien wziąć udział
Organizacje społeczeństwa obywatelskiego
Języki
Angielski
Organizatorzy
Dyrekcja Generalna ds. Handlu
Strona internetowa
Informacje dotyczące dostępu zostaną przesłane zarejestrowanym uczestnikom

Opis

Komisja Europejska zaprasza wszystkie zainteresowane strony do zarejestrowania się do udziału w pierwszym Forum Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach umowy o handlu i współpracy między UE a Zjednoczonym Królestwem, które odbędzie się 4 października 2022 r.

Udostępnij tę stronę: