Rozpowszechnienie informacji o portalu Access2Markets

Rozpowszechnienie informacji o portalu Access2Markets

Access2Markets ma pomóc przedsiębiorstwom w znalezieniu informacji potrzebnych im w handlu międzynarodowym, tak aby mogły one w pełni wykorzystać unijną sieć umów handlowych.

Zachęcamy do wykorzystania poniższych materiałów informacyjnych w celu zwiększenia świadomości na temat portalu.

Pomóż nam rozpropagować słowo #Access2Markets w Twoim języku

Materiały promocyjne

Pobierz we wszystkich językach UE:

Posty w mediach społecznościowych

Skorzystaj z naszego zbioru gotowych wpisów w mediach społecznościowych, aby promować Access2Markets w Twoim języku. Wpisy są gotowe do użycia wraz z sugerowaną kopią i towarzyszącą im wizualną wizualną. Uprzejmie prosimy o korzystanie z hashtagów #Access2Markets i #EUTrade.

Treść jest zorganizowana w podziale na kraje i jest również dostępna w wersji UE (w języku angielskim). Przeglądaj pełną kolekcję UE,aby dowiedzieć się, co oferuje, lub wybrać pakiet krajów, który jest Państwa interesujący. Każdy folder dotyczący danego kraju zawiera plik przeglądowy (PDF) wraz z tekstem i odpowiednimi linkami, które mają pomóc w zlokalizowaniu i pobraniu prawych wizualizacji. Można przeglądać lub pobierać pliki oddzielnie lub w partiach. W najbliższych miesiącach będziemy dodawać więcej elementów, tak aby zapewnić regularny powrót i sprawdzanie aktualizacji.

Ulotka cyfrowa

Ulotka zawiera przegląd głównych cech Access2Markets.

Access2Markets Digital leaflet leaflet (Dostęp2Markets Digital leaflet)
Pobierz preferowaną wersję językową.

Access2Markets buttons

Przyciski cyfrowe noszą nazwę i adres URL Access2Markets, a na stronach internetowych, biuletynach, blogach, podpisach e-mail, ogłoszeniach itp. znajdują się trzy wersje i 22 języki.

Access2Markets buttons
Wielojęzyczne
Pobrać

Wideo

Zbiór wideo obejmuje serię „umów handlowych w działaniu” oraz promocyjną prezentację wideo Access2Markets. Wszystkie nagrania wideo są dostępne z napisami we wszystkich językach UE. Nagrania wideo „Umowy handlowe w działaniu” są również dostępne w różnych formatach i długościach, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Access2Markets Videos
Wielojęzyczne
Pobrać

Historie przedsiębiorstw

Zbiór historii przedsiębiorstw obejmuje szereg „umów handlowych w działaniu” oraz szereg przykładów barier w handlu. Oryginalne historie są wyświetlane na Access2Markets w języku angielskim i są również tłumaczone maszynowo na wszystkie języki UE. Niektóre historie można również pobrać z poszczególnych stron opowiadających się za pobraniem wersji PDF w języku angielskim.

Komunikat prasowy

Komunikat prasowy Komisji z okazji inauguracji Access2Markets 13 października 2020 r. jest dostępny we wszystkich językach UE.

Access2Markets Komunikat prasowy
Wielojęzyczne
Pobrać

Wydarzenia

Informacje o zbliżających się sesjach szkoleniowych lub innych wydarzeniach można znaleźć na naszej stronie poświęconej wydarzeniom.

Zestawy informacyjne

Gromadzenie arkuszy informacyjnych przedstawia aspekty dostępu2Rynki i umowy handlowe UE w różnych językach UE. Arkusze razem stanowią cyfrową broszurę modułową z modułami na temat ROSA, umów handlowych UE, historii przedsiębiorstw i innych.

Zestawy informacyjne
Wielojęzyczne
Pobrać

Materiały szkoleniowe

W tej części znajdą Państwo zestaw szkoleniowy, który ma pomóc podmiotom opiniotwórczym w organizowaniu szkoleń dla przedsiębiorstw i innych zainteresowanych użytkowników w ich społeczności lokalnej. Zestaw składa się z zestawu slajdów, listy pytań, z którymi często spotykamy się podczas sesji szkoleniowych, a także z zestawu nagrań sesji szkoleniowych w różnych językach.

Prezentacje Powerpoint

Access2Prezentacje Powerpoints Markets
Wielojęzyczne
Pobrać

Pytania i odpowiedzi

Access2Markets Q&A
Wielojęzyczne
Wkrótce

Zarejestrowane prezentacje

Access2Dokumenty rynkowe
Wielojęzyczne
Wkrótce
Udostępnij tę stronę: